Cassà De La Selva Dúplex en venta en Cassà De La Selva / Fantàstic dúplex de 152m2 a Cassà de la Selva 285.000 € 152 m² 4 hab. 1.875 €/m² Asc. 3ª planta Cód. (299662) - FANTÀSTIC DÚPLEX DE 152M2 A CASSÀ DE LA SELVA. Entra en un pis ple de llum amb orientació sud, on la... 972 41 00 02 Contactar
St.Narcís-Sta.Eugènia-Can Giber Piso en venta en Girona / Pis de 88m2 al costat de l´Escola Montfalgars de Girona 210.000 € 88 m² 3 hab. 2.386 €/m² Asc. 3ª planta Cód. (299280) - Pis ideal per a inversors al barri de Santa Eugènia (Girona). Pis de 88 m² situat al costat de l´Esc... 972 41 00 02 Contactar
Girona Casa Adosada en venta en Girona / Chalet adosado de 265m2 al lado de Euses 490.000 € 265 m² 4 hab. 1.849 €/m² Cód. (295104) - Chalet adosado de 265 m2 al lado de la escuela universitaria Euses, con jardin y parking para varios... 972 41 00 02 Contactar
St.Narcís-Sta.Eugènia-Can Giber Dúplex en venta en Girona / Dúplex de 96m2 al costat del Corte Ingles de Girona. 245.000 € 96 m² 3 hab. 2.552 €/m² Asc. 4ª planta Cód. (294087) - Fantastic dúplex de 96m2 al costat del Corte Ingles de GironaPARA PROPIETARIOS: ¿Necesitas... 972 41 00 02 Contactar
Eixample Piso en venta en Girona / Pis de 109 m² al costat de l´Institut Sobreques. 280.000 € 109 m² 4 hab. 2.569 €/m² Asc. 2ª planta Cód. (293141) - EIXAMPLE - GIRONA. Descobreix aquest encantador pis situat al cor de Eixample, amb una orientació ex... 972 41 00 02 Contactar
Eixample Piso en venta en Girona / Pis molt centric de 96m2 al costat del Parc Migdia 245.000 € 96 m² 3 hab. 2.552 €/m² Asc. 4ª planta Cód. (241457) - PIS MOLT CENTRIC DE 96M2 AL COSTAT DEL PARC MIGDIA. Si busqueu un habitatge còmode i ben ubicat a Gi... 972 41 00 02 Contactar
Eixample Piso en venta en Girona / Fantasic pis seminou de 96m2 al costat del Corte Inglés 285.000 € 96 m² 3 hab. 2.969 €/m² Asc. Cód. (281052) - Excepcional pis a prop del Corte Inglés de Girona! Descobreix la comoditat i l´elegància en aques... 972 41 00 02 Contactar
Eixample Piso en venta en Girona / Pis semi-nou de 102m2 al costat del Col·legi Marta Mata 265.000 € 102 m² 3 hab. 2.598 €/m² Asc. Cód. (243356) - Pis en Venda al costat del Col·legi Marta Mata - Semi-nou de 102m2 Descripció: Aprofita aquesta op... 972 41 00 02 Contactar
Montilivi Piso en venta en Girona / Planta baixa de 72 m2 al costat del Cap de Montilivi 170.000 € 72 m² 3 hab. 2.361 €/m² Asc. Cód. (302062) - Planta baixa de 72m2 distribuïda en 3 habitacions i 1 bany al costat del Cap de Montilivi, ideal per... 972 41 00 02 Contactar
Eixample Ático en venta en Girona / Àtic de 67 m2 al costat del Col.legi La Salle 260.000 € 74 m² 1 hab. 3.514 €/m² Asc. 6ª planta Cód. (302660) - Àtic de 67 m² al costat del Col.legi La Salle es distribueix en una habitació doble, 1 bany i terra... 972 41 00 02 Contactar
Vidreres Casa en venta en Vidreres / Urbanización Aiguaviva Park 315.000 € 158 m² 6 hab. 1.994 €/m² Cód. (302629) - VIDRERES (GIRONA). Te presentamos una oportunidad única para adquirir una encantadora casa en una de... 674 389 649 Contactar
Eixample Piso en venta en Girona / Pis de 106 m2 al costat del Col.legi Mas Mitjà 370.000 € 106 m² 4 hab. 3.491 €/m² Asc. 6ª planta Cód. (302195) - Pis molt lluminós de 106 m2 al costat del Col.legi Mas Mitjà es distribueix en 4 habitacions i 2 ban... 972 41 00 02 Contactar
Tossa De Mar Apto. Playa en venta en Tossa De Mar / Pis de 40m2 a l´Urb. Santa Mª de Llorell 100.000 € 40 m² 1 hab. 2.500 €/m² Cód. (300831) - PIS DE 40M2 A L´URB. SANTA Mª DE LLORELL. Este acogedor piso de 40 m² es la opción perfecta para dis... 972 41 00 02 Contactar
Blanes Piso en venta en Blanes / A 100 Metros de la playa 174.000 € 39 m² 2 hab. 4.462 €/m² Asc. 2ª planta Cód. (300662) - APARTAMENTO A 100 METROS DE LA PLAYA con LICENCIA TURISTICA . Este espectacular piso de 39 m² se en... 872 263 769 Contactar
Bisbal D´empordà (La) Casa Aislada en venta en Bisbal D´empordà (La) / Casa independent de 188 m2 a La Bisbal D´... 490.000 € 188 m² 5 hab. 2.606 €/m² Cód. (300059) - Casa independent de 188 m² a la Bisbal d´Empordà es distribueix en 5 habitacions dobles i 2 banys. 972 41 00 02 Contactar
Vidreres Casa Aislada en venta en Vidreres / Casa urbanización Aiguaviva Park Vidreres 499.000 € 306 m² 6 hab. 1.631 €/m² Cód. (299299) - Urbanización Aiguaviva Park (Vidreres). Esta magnífica casa de 5 apartamentos dispone de licencia... 872 263 769 Contactar
Juià Casa Rústica en venta en Juià / Casa rústica de 251m2 al poble de Juià 388.000 € 251 m² 5 hab. 1.546 €/m² Cód. (298519) - Descobreix aquesta magnífica casa de pedra situada en un atractiu emplaçament cantoner que et captiv... 972 41 00 02 Contactar
Amer Casa Adosada en venta en Amer / Cases adossades de 214m2 a Amer (Girona) 325.000 € 214 m² 3 hab. 1.519 €/m² Cód. (295928) - Cases adossades d?obra nova a Amer (Girona)T?agradaria viure envoltat de natura, tranquil·li... 972 41 00 02 Contactar