actualizando información
logo donpiso
11 -

Casas y Pisos en venta en Eixample, Girona Capital

  

  

  

  
    Otros filtros
    Ver Inmuebles ( 11 )

    Eixample

    Piso en venta en Girona / Pis molt centric de 96m2 al costat del Parc Migdia

    245.000 €
    • 96 m²
    • 3 hab.
    • 2.552 €/m²
    • Asc. 4ª planta

    Cód. (241457) - PIS MOLT CENTRIC DE 96M2 AL COSTAT DEL PARC MIGDIA. Si busqueu un habitatge còmode i ben ubicat a Gi...

    Eixample

    Piso en venta en Girona / Fantasic pis seminou de 96m2 al costat del Corte Inglés

    285.000 €
    • 96 m²
    • 3 hab.
    • 2.969 €/m²
    • Asc.  

    Cód. (281052) - Excepcional pis a prop del Corte Inglés de Girona! Descobreix la comoditat i l´elegància en aques...

    Eixample

    Piso en venta en Girona / Pis semi-nou de 102m2 al costat del Col·legi Marta Mata

    265.000 €
    • 102 m²
    • 3 hab.
    • 2.598 €/m²
    • Asc.  

    Cód. (243356) - Pis en Venda al costat del Col·legi Marta Mata - Semi-nou de 102m2 Descripció: Aprofita aquesta op...

    Eixample

    Ático en venta en Girona / Àtic de 67 m2 al costat del Col.legi La Salle

    260.000 €
    • 74 m²
    • 1 hab.
    • 3.514 €/m²
    • Asc. 6ª planta

    Cód. (302660) - Àtic de 67 m² al costat del Col.legi La Salle es distribueix en una habitació doble, 1 bany i terra...

    Eixample

    Piso en venta en Girona / Pis de 106 m2 al costat del Col.legi Mas Mitjà

    370.000 €
    • 106 m²
    • 4 hab.
    • 3.491 €/m²
    • Asc. 6ª planta

    Cód. (302195) - Pis molt lluminós de 106 m2 al costat del Col.legi Mas Mitjà es distribueix en 4 habitacions i 2 ban...

    Eixample

    Piso en venta en Girona / Pis de 105m2 al costat del Masmitjà. Amb parking.

    370.000 €
    • 105 m²
    • 4 hab.
    • 3.524 €/m²
    • Asc. 2ª planta

    Cód. (296679) - PIS DE 105M² AL COSTAT DEL MASMITJÀ. AMB PARKING. Aquest immoble és una oportunitat única per aquell...

    Eixample

    Piso en venta en Girona / Pis de 207m2 al carrer Francesc Ciurana. 2 finques.

    580.000 €
    • 207 m²
    • 6 hab.
    • 2.802 €/m²
    • Asc.  

    Cód. (280362) - ¡Bienvenido a tu nuevo hogar en el corazón de la encantadora ciudad de Girona! Este exclusivo piso d...

    Eixample

    Piso en venta en Girona / Piso en Eixample Nord Girona

    420.000 €
    • 125 m²
    • 3 hab.
    • 3.360 €/m²
    •  

    Cód. (264010) - Piso en Eixample Nord Girona
    PARA PROPIETARIOS:
    ¿Necesitas vender para comprar? te ayudamos...

    Los precios indicados no incluyen impuestos ni gastos de Escritura.